| Ionutz11 a întrebat:

As vrea sa-mi recomandati niste telefoane dual sim care suporta casca bluetooth si sa fie pe taste, deoarece eu vorbesc mult la telefon si am mainile murdare non-stop si un telefon cu touch nu mie bun.

Multumes. Dau funda cine imi da cel mai bun raspun si cel mai repede.

2 răspunsuri:
| Baciu_Andreea_1996 a răspuns:

Nokia 225 dual sim
Nokia 220 dual sim
Allview S6 style
Eboda freeman speak
din cate stiu acestea corespund cerintelor tale

| Ionutz11 explică (pentru Baciu_Andreea_1996):

Nokia 225 il am si nu e compatibil cu casca bluetooth! Nokia 200 aceeasi poveste... Allview s6 style mi se pare fragil, dar o sa-l incerc. Vad daca e compatibil Allview-ul cu casca si apoi iti dau funda, daca nu asta e.