| BursucDinCluj a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca gasesc vreun telefon second hand mai vechi, de 100 de lei. Poate fi si Samsung s5 sau s6 sau alte firme doar sa mearga Youtube, Instagram, Facebook etc si daca da, oare aveti vreun link? Dau funda

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

La 100 de lei maxim să poată face apeluri și cam atât. laughing

| ReignForest a răspuns:

Sub 100 lei sunt bune doar alea simple(cu butoane). Dacă vrei să meargă pe Facebook, Youtube etc.trebuie ceva mai scump.

| BursucDinCluj explică (pentru ReignForest):

Oare sti un pret minim?

| ReignForest a răspuns (pentru BursucDinCluj):

Alea nai bune sunt peste 10 milioane, iar există și de la 5 milioane în sus