| anonim_4396 a întrebat:

Salut as vrea sa va intrab care telefon este mai bun: Iphone 5 sau Samsung Glaxy S3? funda.

9 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Galaxy S3 desigur, nici nu-i stiu rostul intrebarii, daca te uiti la specificatiile amandurora o sa vezi diferenta si de bani dar si de calitate!

| JokerHoker a răspuns:

Pai Iphone 5 este mai nou ecat Samsung galaxy s3 deci practic iphone 5 este mai bun. Nu pot sa spun ca Iphone 5 nu are anumite defecte dar si S3 nu e perfect depinde de preferinte eu vreau sa imi iau iphone 5. Adica frate daca vrei "telefon" cu ecran mai mare ia-ti o tableta( asta nu imi place la s3). Insa la iphone 5 ecranul e mai lung nu mai lat poti sa umbli pe el linistit cu o mana nu cu doua ca pe s3 Funda?

| edward145 a răspuns:

Iphone 5

| Harasaky a răspuns:

Prietene galaxy s3 este mult mai bun ca iphone 5 tu nu sti ca aia de la Apple umbla cu telefone de la Samsung ubla cu s3 s2 laughing) cand am auzit m-am tavalit de ras Funda?

| edward145 a răspuns (pentru Harasaky):

Unde ai vazut ca, cei de la Apple umbla cu Samsung laughing?

| Harasaky a răspuns (pentru edward145):

Sa mor intreaba pe cine vr oricum s3 bate demult iphone 5 si ca sa stii si tu pesele de la Apple adica procesoru hardu placa veideo de la tel sun de la Samsung happy

| edward145 a răspuns (pentru Harasaky):

Ba sincer! voi sunteti nebuni!
1 Apple au la baza procesoare produse de Samsung dar tehnologia tot lor le apartine(APPLE)
pai Iphone 5 are APPLE A6 dual core si Samsung galaxy s3 are exynos 4 quad core daca nu ma insel.
Da ai dreptate:Samsung produce componente pentru Apple dar tehnologia apartine APPLE
Eu personal am comparat cele 2 modele si iphone 5 ruleaza mai bine decat galaxy s3, crede-ma pe cuvant!

| Harasaky a răspuns (pentru edward145):

Ok te cred

| DizI a răspuns:

Iphone 5