| stefangs a întrebat:

Credetiiiii ca se merita sa renunt la iPhone 5 pentru Htc One sau Samsung Glaxy S4?

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Da,pentru ca sunt mai perfomante, adica au procesorul mai mare.procesorul e un fel de creier, el face toata treaba, proceseaza totul!
l-as da si pe galaxy s4, dar e prea mare pentru mine pentru un adolescent.cum ar fi sa vada toti colegi cum scoti tableta din buzunarlaughing
HTC one e la fel de bun ca s4, dar imi place mai mult designul, si e mai micut.nu chiar micut, are ecranul 4.7 e perfect! si nu e lat.
funda?!

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

EVIDENT!

Alege Samsung Galaxy S4 ( I9500 îţi recomand ) sau Htc One, deoarece sunt mai performante dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2736,2493,2233

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Iti recomand ori S4 ori HTC!
Daca vrei HTC alegeti HTC X sau HTC one!
Nici nu sunt asa scumpe!
Oricum Galaxy 4S e cam scump!
Sper ca te-am ajutat!
Sal, sal!

| maryusmono a răspuns:

Categoric nu!

| mOnAsX a răspuns:

Da deoarece galaxy s4 si HTC one sunt mai noi aparute si au un ecran mai generos fata de iphone 5.

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Ambele modele sunt doua dintre cele mai performante telefoane existente pe piata, dar ambele au plusuri si minusuri. O comparatie foarte buna intre Galaxy S4 si HTC One gasesti pe pagina urmatoare:

http://www.lumeadigitala.ro/Samsung-Galaxy-S4-sau-HTC-One-Greu-de-ales

Sper ca articolul recomandat sa te ajute sa faci alegerea corecta pentru tine.

| Sqk00 a răspuns:

Da, deoarece Samsung galaxy S4 este mult mai bun decat orice iphone, este mai accesibil ca soft, mai bun de atat nu exista.

| marian1199 a răspuns:

Ia-ti Samsung galaxy S4. Crede-ma e cea mai buna alegere. Fata de iphone 5, amandoua sunt bune, dar Samsung il bate pe HTC.

| hello1234 a răspuns:

Da, Samsung galaxy s4 este mult mai bun

| iPAD3 a răspuns:

Da se merita deoarece Iphone 5 este acelasi ca si iphone 4 numai ca are ecranul putin mai lung si este mai usor dar restul nu se diferentiaza de 4....Samsung Galaxy S4 este mai nou are mai multe optiuni si are ecranul mare