| x2gk9r a întrebat:

Salut… As vrea un sfat
Mi sa incalzit o data iphone ul din cauza ca am inregistrat de 16:14 si era si cald in camera repet doar o data! Cand i-am dat repornire si -a revenit pentru ca era prea cald
Repet folosesc o husa destul de groasa
sfaturi?
iphone 12 folosesc bunicel)

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu te supara pe mine, dar aceasta intrebare tot o pui de 1 luna de zile!
daca actual telefonul tau functioneaza bine, nu se incinge de niciun fel, asta inseamna ca a fost un caz izolat, o intamplare

| PineapplePizza a răspuns:

Este normal sa se incalzeasca, in primul rand folosesti procesorul foarte mult cand filmezi ca sa codifice fisierul video si descarci si bateria foarte rapid datorita consumului de energie al procesorului. Ambele situatii incalzesc telefonul.