| x2gk9r a întrebat:

Salut… Sfat?
De ce cand am inregistrat ecarnul tel meu de 16:23 s-a incins tel si dupa se tot bloca dupa l-am repornit si si-a revenit, repet am IPHONE 12 e nou il folosesc de cateva luni
sfaturi?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salut,ai mai pus intrebarea asta dar nu e problema.
probabil de la bateria defectuasa s-a incins atat de tare iar sistemul s-a blocat ca o protectie, cand bateria (acumulatorul) s-a racit sistemul a inceput sa functioneze normal.
daca se repeta chestia atunci e o problema, daca nu se mai intampla atunci ramane un caz izolat fara mare importanta.
Apple nu e ce trebuie si asta o spun multi nu doar eu.
modelul 12 nu este 15 totusi, probabil au in mai corectat din greseli de la generatie la generatie