| x2gk9r a întrebat:

Salut… Vreau un sfat
Detin un iphone 12 de 3 luni nou, totul perfect si frumos pana ieri.Am inregistrat ecarnul de 16:23 si dupa ce am inchis inregistrarea era cald si se bloca si am dat o repornire si si-a revenit, asta e prima data cand mi s-a intamplat chestia asta sa mi se blocheze si tot la asta ma gandesc…
Repet:IN CAMERA ERA CALD RAU PENTRU CA FOLOSESC SOBA IAR AVEAM SI O HUSA NEAGRA PE TEL DESTUL DE GROASTA ADICA DE PROTECTIE SA ZICEM
nu stiu vreau niste sfaturi… va rog din suflet cei care folositi iphone
Tel e de 64 gb si din 64 am folosit doar 50%
Va rog frumos sunt panicat!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ai pus aceasta intrebare de foarte multe ori, ti-am spus deja nu s-a intamplat mai nimic, probabil bateria s-a supraincalzit, chiar tu zici ca era foarte cald in camera, ai supus telefonul unui task care l-a solicitat mult si asta a dus la intrarea in modul protectie a telefonului

daca nu s-a mai intamplat nimic pana acum adica daca telefonul nu s-a mai incins extrem de mult atunci nu e o problema, daca se va mai intampla il poti trimite in garantie pentru a fi reparat

este posibil ca acest model de iphone sa fie avut si probleme de fabricatie in ceea ce priveste acumulatorii, este posibil am zis nu este ceva sigur!

pana acum observ ca ai o teama nefondata, fara acoperire, adica te temi de ceva degeaba!