| ItachiUchiha69 a întrebat:

Salut!
Au autentificarea cu 2 factorii pe contul de iCloud
Și nu mai am numărul ăla de telefon.
Cum pot sa recuperez contul de iCloud și să scot autentificarea cu 2 factorii.
Menționez că nu mai am același iPhone și nici același număr de telefon

4 răspunsuri:
| ItachiUchiha69 explică (pentru osbornwayyy):

Am făcut asta, am așteptat 24 de ore după un email în care sa îmi spună că trebuie să mai aștept încă 3 săptămâni pentru alt email?

| osbornwayyy a răspuns (pentru ItachiUchiha69):

Din pacate aceasta este procedura. Si eu am trecut prin asta, și a trebuit sa astept undeva la 12 zile ca sa imi permită sa pot modifica nr de telefon

| Stefanaaa18 a răspuns (pentru ItachiUchiha69):

Bună, te rog poți să îmi dai și mie adresa de e-mail să trimit și eu cerere laughing) ca întâmpin aceeași problemă și cei de la asistenta Apple nici măcar nu au încercat să mă as laughing) au spus ca nu se mai poate schimba niciodată nr și nici intra in cont fără cheia de recuperare sad