| Dos_Santos_Oscar_1991 a întrebat:

Azi mi-am scapat telefonul meu Allview x3 soul mini si nu mai functioneaza difuzorul stang.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci cu el la service gsm. Ce crezi ca poti face altceva?

| Mihai1810 a răspuns:

Vinde telefonul deoarece e o petarda si nu m-ai cumpara Allview

| MeForeverAlone a răspuns:

Du-te la un service și vezi dacă poate fi reparat. Dacă nu merge, atunci când asculți muzică folosește căști iar când vorbești la telefon dă-l pe spiker.
Multă baftă!

| Guti14Haz a răspuns:

Du-te cu telefonul la service, cel mai probabil difuzorul va putea fi inlocuit.

| kikikikikikikikilovs a răspuns:

La service.

| Emanuel5900 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sal duci la un expert sa-l repare tear costa 200 de lei. Dar mai bine decat sal repari de unu singur.