| TronHD a întrebat:

Azi tatal meu mi-a cumparat un telefon ACER Liquid Z6E din Blegia si urmeaza sa il primesc maine sau poimaine dimineata!
am vazut specificatiile si nu sunt cele mai bune dar dupa voi ce nota ati da telefonului si cam cat m-ar tine bateria (cam asta ma intereseaza)
si camera de pe fata e de 2 MB face poze buicele?
V a multumesc frumos va rog sa fiti sericosi si sa nu va bateti joc!
Mie mi se pare un telefon bun pot pune folie de sticla peste ecran?

4 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Nu este un telefon chiar rau pentru pretul lui, dar persoanl eu as fi luat asa ceva:
https://m.emag.ro/......DQ64T7BBM/

Cat despre camera acum depinde de senzor, dar cel mai probabil o sa aiba niste culori mai neatractive.

| iwefgOficiall a răspuns:

Fiind vorba de baterie butonat pe Facebook o zi antreaga daca mai te si joci pe el scade la 6 ore dar daca nu stai tot timpul pe el poate sa tina si o zi jumate.

| TronHD explică (pentru iwefgOficiall):

Wow un raspuns care imi place

Răspuns utilizator avertizat