| Sergiu87779 a întrebat:

Daca pun o folie de sticla peste un ecran de telefon spart are ceva?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Folia de sticlă are rolul de a proteja ecranul. Dar el fiind gata spart, ce mai protejezi?

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu,dar fiii atent ca va retine caldura mai mult ca de obicei daca ecranul este lovit rau

| Bwp_Walter_2000 a răspuns:

Nu are nimic, macar asa nu agata la deget sticla sparta si nu pica coiburi daca e spart tare... daca ai o crapatura mica pune-ti de sticla, iar daca e praf si nu vrei sa schmbi ecranul acum, iti recomand o folie din plastic, e mai ieftina... Bafta! happy