| MocanuMaria a întrebat:

Salut! Bunica mea are un telefon maxcom MM320. Zilele trecute a rugat pe cineva să îi șteargă niște mesaje din telefon, iar persoana aia nu știu ce i-a făcut la telefon, dar acum nu mai poate suna pe nimeni. Intră robotul care spune că ceva este blocat. Nu se înțelege primul cuvânt. Poate este cineva pe aici care știe cum se poate rezolva.

1 răspuns:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Da resetare la fabrică, dacă tot nu merge, e de la cartelă, mergi la dealer sa te ajute.