| Popy8 a întrebat:

Salut ce ati alege intre iphone 6s si Samsung galaxy s7 edge. Ms!

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Samsung a dat-o-n bara cu S7 (ia foc din cauza bateriei).

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns:

Recunosc, 6s arata bine, e bun... Dar la naiba, s7 edge! De ce? Pentru ca este foarte bun si este de mii si mii de ori mai elegant!

| Ωmega a răspuns:

S7 Edge. Eu unul urasc produsele Apple cu pasiune, pentru ca ele se vor in primul rand pentru americani si nu le pasa foarte mult de celelalte piete inclusiv de Europa, pentru ca Apple cu toate produsele lor fac un marketing de asa natura incat e menit sa-si canibalizeze propriile produse. Numai zic tehnologiile folosite pentru Iphone nu le apartin lor. Pe urma mai e functia de bluetooth care nu merge decat de pe un iphone pe alt iphone de exemplu, ceea ce pentru mine e motiv suficient sa uras cprodusul. Nu ca as folosi functia aia foarte mult ci doar de principiu. Cum sa pui asemenea bariere produsului tau? mai ales ca functia de bluetooth nu a inventat-o Apple. Eh, pentru tampenii de acest gen si multe altele, ia-ti S7 sau alt telefon, dar nu iphone.

| Voro a răspuns:

Sunt fan Apple deci iti recomand 6s.

| Blacky6 a răspuns:

S7 edge.
Cauta pe yt de ce si ai sa gasesti zeci de teste intre cele 2 telefoane in care s-a si dovedit ca s7 edge-u este cu mult superior iphone-ului.