| Lala20 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy SIII Mini? Isi merita pretul? Are ceva defecte/ erori precum erau la Galaxy (SI) Mini?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Lala20 explică:

Multumesc pentru multitudinea de raspunsuriwinking

| valentingb a răspuns:

Buna. Galaxy S3 mini nu prea are probleme, in orice caz, nu ca Galaxy S3 care ia foc in mana. Totusi, eu nu sunt mltumit de Samsung, poate pentru ca prea isi fac reclama si ma astept sa fie senzationale produsele lor, si nu sunt. Sony e tatal tuturo telefoanelor mobile, iar HTC cu experienta lor de 15 ani, au telefoane chiar bune. Prefer chiar Nokia in detrimentul Samsung si daca e sa ma uit la pret, prefer Allview in detrimentul tuturor altor marci. Vezi, la acelasi pret ce Allview ai putea cumpara: www.allview.ro

| Lala20 explică (pentru valentingb):

Multumesc anticipat!

| valentingb a răspuns (pentru Lala20):

Anticipat? Nu inteleg. Ori e o gluma. Trebuia sa scrii in paranteza (gluma) ca sa ma prind si eu laughing

| Lala20 explică (pentru valentingb):

Scuza-ma laughing in regula atunci, mersi mult pentru ajutor big grin

| valentingb a răspuns:

Te rog sa citesti regulamentul site-ului sau www.tpu.ro/intrebari-frecvente, si abia apoi sa revii cu raspunsuri utile.

| maryusmono a răspuns:

Sincer mie personal mi se pare un telefon foarte bun insa nu sunt in masura sa iti raspund la aceasta intrebare.

Singurii care iti pot raspunde corect sunt persoanelele care detin aceste telefoane. Asa ca iti recomand sa intri aici: http://bit.ly/10VFTBJ si sa te uiti peste parerilor si impresiile lor.

Sper ca te-am ajutat!

| aura36 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, dar am vazut pe mai multe forumuri ca lumea se plange de faptul ca nu are semnal crying

| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Telefonul Samsung Galaxy DIII Mini merita.El nu are defecte ca Galaxy (SI0 Mini.