| TheCosmin02 a întrebat:

Ce problema as putea sa ii cauzez unui telefon pentru a mi-l schimba la garantie? Am un Samsung galaxy s8 si i-a intrat ceva intre ecran si acea rama, dar cand am apasat putin mai tare intr o parte s-a crapat. La garantie nu vrea sa mi l schimbe si as vrea sa ii fac ceva sa mi l schimbe sigur, dar sa nu seobserve ca a fost facut intentionat. Un ecran costa destul de mult si nu are rost. Dau funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Catrinoi_Costy_1999 a răspuns:

Eu am avut probleme cu bateria...gen ținea puțin încărcată, i-am spun ca mi se descarcă destul de repede, si mi l-a acceptat la garatie.

| micaanonima a răspuns (pentru Catrinoi_Costy_1999):

Așa a pățit și mama cu Huawei p10 lite

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei sa îi tragi pe ăia in țeapă după cîte observ, poti sa i faci orice ai pierdut garantia ca i ai fisurat ecranul, de ce nu stringi bani il vinzi pe acesta si cumperi ce telefon vrei, la garantie nu ti l vor primii si nu te gîndii ca il vor schimba, niciodata nu se va intampla asa, tu l ai stricat ca fraierul in ideea ca cei de la garantie sunt atit de naivi incit sa inghită minciunile tale si sa ti dea alt telefon nou? E uite ca oamenii s au desteptat si au început sa si dea seama de minciunile tale.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimul726 a răspuns:

Ai putea să pui o husă și folie de sticlă și să-l scapi pana se mișcă placa de baza. Crede-mă că merge

| Brunette_Alys_1993 a răspuns:

Daca nu este crapat tare exista in comert un fel de solutie care umple fisurile dar nu stiu daca til vir schimba la garantie sau altfel

| Brunette_Alys_1993 a răspuns:

Daca nu este crapat tare exista in comert un fel de solutie care umple fisurile dar nu stiu daca til vor schimba la garantie sau altfel