| Vu a întrebat:

Cer ajutorul unor operatori Orange! Am vazut pe site-ul dumneavoastra orange.ro telefoane de la 1 euro cu prelungire contract, dar cand am dat alege pret am observat ca abonamentul costa foarte mult... Totusi ma intreb daca nu cumva abonamentul poate sa ramana acelasi cu prelungirea contractului cu 24 luni! Multumesc Anticipat happy!

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Scrie un mesaj (sau daca nu poti pentru cea esti junior, trimite mesaj prin felicitare) http://www.tpu.ro/trimite-felicitare/?to=ConsultantTelefonie

utilizatorului ConsultantTelefonie http://www.tpu.ro/utilizator/nhye

| Borderline a răspuns (pentru evenso):

sad Ultima logare: 14 Dec 2012, Cred ca o sa astepte ceva timp sa-si primeasca raspunsul.

| evenso a răspuns (pentru Borderline):

Mda, asa este, am incercat sa ajut cu un consultant care are cont pe site, nu m-am uitat in schimb cand s-a logat ultima oara.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Depinde de telefon

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In magazinul online poti face o simulare de achizitie a unui terminal la pret standard, prelungindu-ti perioada contractuala sau impreuna cu un abonament nou.
Daca vrei sa afli pretul exact pe care-l vei plati, intra in contul online (daca nu ai deja unul, te poti inregistra aici http://bit.ly/16tL4NZ), sectiunea Orange Thank You. Vei putea vedea aici pretul exact pe care-l vei plati cumparand telefonul dorit prin programul Orange Thank You.
O zi buna,
Orange Helpers

| Borderline a răspuns:

Ai gresit site-ul prietene. Aici trebuie sa ceri ajutor: http://www.orange.ro/contact/index.html

| Vu explică (pentru Borderline):

Aiurea cer ajutor de acolo ca ei vor spune totul in folosul lor. si o sa cad ca prostul sa dau 50 de euro pe abonament.straight face Fim seriosi!

| Borderline a răspuns (pentru Vu):

Pai... ce sa zic. Operatiorii Orange nu-ti vor raspunde tot in folosul lor? Ei bine, nu stiu. Ideea e ca ai mai mare sansa sa primesti un raspuns corect acolo decat pe TPU, cel putin asa cred eu, poate ma insel.