| mtw123 a întrebat:

Credeti ca se vor reduce telefoanele de top din acest an gen p30 pro, s10 plus şi cele care urmeaza să apara în noimebrie de black friday?

Fara raspunsuri aiurea.

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Vreo 2-300 de eur mai putin dar vor fi asa putine incat sansele sa prinzi unul sunt mici.

| Bogdan70001 a răspuns:

XIaomi MI 9 este cel mai bun telefon din lume in momentul asta si-l gasesti la 2.300-2.400 lei, ACUM, de black friday poate-l gasesti si mai ieftin

| Bogdan70001 a răspuns (pentru cfrtobias):

Frate lasa-ma cu cacaturile astea

Aia de pe site isi dau cu parerea asa dupa ei nu vezi ca iau numai telefoane populare.

Mi 9 este cel mai bun telefon dovedit, nu ca asa crede x si y
Spun asta pe baza unor teste reale care verifica orice componenta (exceptand camera)

Uite top-ul celor mai puternice telefoane din lume ce pot fi achizitionate in acest moment

https://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm

| CosminCD a răspuns:

Da, clar ca se vor reduce! Doar ca urmareste pretul inca de acum (sfatul meu). Uneori, black friday, poate fi o pacaleala.

| OriceEstePosibil a răspuns:

Da, le ieftinesc putin ca sa se cumpere, oricum modele noi apar mereu si astea de top vor deveni mai vechi si ieftine cu timpul, asta e demersul.