| Alexboss121 a întrebat:

Salut,cum pot debloca un model de blocare ecran la un s7 fara sa ii dau reset din butoane?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Bagi parola pe care ai pus-o.

| alexalx1234 a răspuns:

Daca ii dai reset din butoane dai de alta problema. Daca nu sti contul de google si nu te pricepi sa treci de partea aia, ajungi cu el la service

| Alexboss121 explică (pentru alexalx1234):

@DarkH0le nu ma duc la nici un service ca am mai deblocat telefoane blocate cu google ii fac bypass

| morfeo a răspuns:

Pai daca nu stii parola n-ai altceva de facut decat sa-i dai restart din fabrica din bios

| Valentina8 a răspuns:

Amprenta laughing Insa si eu am acest telefon am avut aceeasi problema si a trebuit sa l duc la cineva care se pricepe cu aceste lucruri si am sfarsit prin a mi reseta telefonul. Nu cred ca exista alta solutie