| FaraNume73738 a întrebat:

Salut daca fostul meu telefon a avut contul Google, persoana care îl are acum poate vedea conversatiile pe whasttap? Am observat că avea agenda mea prezenta de asta întreb

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate, atata vreme cat nu te-ai delogat si stres toate aplicatiile care le-ai avut anterior pe telefon.

| VoidEternal a răspuns:

Da-i un reset telefonului.

| ALM2000RO a răspuns:

Dacă avea agenda ta prezentă, probabil că are acces și la contul tău de WhatsApp, dar nu știu dacă poate vedea și conversațiile sau doar poate s-o ia de la 0 pe WhatsApp cu nr tău vechi.