| dodado a întrebat:

Salut, daca imi reincarc cartela Vodafone cu 3 euro ce extraoptiuni pot aplica?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

N-ai decât să te duci in oraș și să întrebi la un centru Vodafone. Pentru că am intrat pe site-ul lor și nu înțeleg nimic.

| Julia1188 a răspuns:

Apeleaza *100#, ramura promotie, apoi 10 si vezi acolo ce iti ofera optiunea de 3 euro. Dar se poate!

| Diavolo18 a răspuns:

La Vodafone nu cred ca este extraoptiune de 3 euro. Acelea sunt pentru o saptamana 2 dar nu au minute si net mult. Cu 5 euro este cea mai ok unde ai net mult si minute.