| Flavius2106 a întrebat:

Salut, daca un prieten are abonament, si are cost suplimentar de 7 euro, si daca eu ii transfer 7 euro, costul suplimentar este acoperit?
Dau funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Nu pentru ca acei bani nu o sa poata fi retrasi din contul pentru convorbiri(abonament) unde se duc la efectuarea transferului! Plata trebuie sa se faca numerar s-au pintrun cont bancar pentru plata abonamentului.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deoarece esti deja taxat pentru convorbiri

| CatozAkuma a răspuns:

Nu,doar daca te intalnesti cu el si ii dai in mana banii sa se duca sa plateasca.happy

Răspuns utilizator avertizat