| Paulla25 a întrebat:

Costul aditional este acelasi lucru cu cel suplimentar? Sunt pe abonament si imi arata cost aditional: 0.00. Inseamna ca nu am cost suplimentar?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este acelaşi lucru happy
Înseamnă că ( încă ) nu ai cost suplimentar!

Toate cele bune.

| SkyPilot a răspuns:

Nu m-ar mira sa fie lucruri diferite, escrocii astia sunt foarte buni la inventat tot felul de taxe noi. In cazul tau sunt acelasi lucru, ceea ce trebuie sa platesti in plus fata de abonament.

| RB26DETT a răspuns:

Asa-i, cost aditional sau cost suplimentar inseamna acelasi lucru, aditional adica ce dai in plus pe langa cat trebuie sa dai de obiceiwinking acelasi lucru cu suplimentar!