| Glavan_Eugen_1996 a întrebat:

Salut daca vreau sa imi resetez telefonul (s4 mini)unde imi salvez imaginile,muzica, etc ca dupa aceea sa le am inapoi?

Răspuns Câştigător
| SebbyHere a răspuns:

Poti folosi un card SD sau aplicatie dropbox care o poti descarca pe calculator si pe telefon, iti faci cont si dupa le sincronizezi prin acel cont, pui tot ce ai nevoie de pe telefon in dropbox si gata. Ai totul in siguranta.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Înainte de a face "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" ( deci, înainte de a reseta telefonul ) poţi salva imagini/poze/muzică pe SD card extern sau pe Pc/laptop!

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| Justy7 a răspuns:

Salveaza-le pe un card

| Adelina13ADE a răspuns:

Nu poti sa le salvezi. Daca l-ai resetat, pozele, melodiile si jocurile s-au dus.

| Marinescu_Teo_1999 a răspuns:

Salveaza tot pe un card sd si il bagi inapoi dupa resetare