| Einstein_Teodor_1996 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un HTC Touch Dual si am o problema: 1:cum pot sa trimit o melodie prin bluetooth? 2:cum instalez cardul de memorie, deoarece cand intru la card scrie acolo ca nu este instalat? URGENT! dau funda + vot 100%

1 răspuns:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Este foarte simplu.Tu spui ca ai HTc touch dual deci fara nici un fel de dubiu bluetotu (scuze nu stiu cum se crie) trebuie sa fie in setari).in al doilea rand vezi prin galery(glaerie) sau my files(fisierele mele) acum vezi daca e in my files cauta in bluethoot tine apasat pe melodie si dai share(trimitere). acum a doua problema cea cu cardus micro SD.nu stiu ce card ai tu dar telefonul tau acepta doare:MIcroSd si inca unul dar nu-i stiu numele deci daca bagi alta marca no sa mearga in plus te sfatuiesc sa citesti manualul de instructiuni