| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

De curand mi-am cumparat un iPhone 11 de pe site-ul lor de la Apple. Dar acum, fara sa-i fac ceva, cand am alarma pusa pe el suna tare doar la inceput vreo 2 secunde iar apoi se aude foarte, foarte incet. M-am uitat in setari la sunet, dar la sonerie e la maxim. Si imi amintesc ca la inceput (acum vreo 1 luna) se auzea normal. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Elelei a răspuns:

Vezi alte setari unde ai:
-suna crescator
-suna normal
-suna descrescator
Nu cunosc modelul dar la mine am primele 2 variante.

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru Elelei):

E doar iPhone 11

| Elelei a răspuns (pentru AcelasiDarNuMereu):

"Doar iPhone 11", mie tot nu-mi spune nimic. Nu cunosc modelul.