| catalin210 a întrebat:

Salut, de curand mi-am cumparat un s3, am facut setarile pentru internet, totul bine si frumos, acum de abia imi merge! pot folosi traficul de date doar pentru whatsapp si pentru messengerul de la facebook in rest pauza! ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RomeoErsin69 a răspuns:

Ori nu iti ajung datele si pentru celelalte, ori are o problema telefonul!
Am avut aceeasi problema si era din cauza telefonului si a conectivitati lui!