| aloken a întrebat:

Salut de curand mi.am luat un telefon Doogee S60 ce am observat la el este ca atunci cand pornesc datele mobile nu am net, da cartela are net pe ea. De la ce ar putea sa fie? L.am luat de pe ihunt.ro

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Pune cartela din Sim 1 in Sim 2 sau invers. si iti va functiona.

Asa am patit si eu.

| alexalx1234 a răspuns:

Ii poti face manual setarile de internet

| alchimistuinfinit a răspuns:

Posibil sa nu fie model european, si de aia.
Du-te la un sediu al firmei de unde ai abonament/cartela si spune-le despre ce e vorba.

| Lencikkazacu a răspuns:

Salut....Sati spun normal cu o luna in urma am avut si eu Doogee si imi patre foarte rau ca l-am cumparat in primul rind doogee nu este deloc normal e usor sa stai in el dar se strică foarte repede