| David_Suflet_De_Copil_1997 a întrebat:

Salut de curand mi-am luat un telefon Orange reyo si nu stiu cum sa conectez telefonul prin cablu usb la pc. as dori sa stiu cum sa pot folosi memoria interna a telefonului fara card sd va rog raspuns urgent

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In momentul in care conectezi telefonul la calculator, va fi necesar ca pe telefon sa glisezi de sus in jos pentru a accesa bara de notificari si sa bifezi utilizare ca mediu de stocare in masa, atunci calculatorul va detecta automat telefonul. Daca totusi intampini dificultati, va fi necesar sa testezi pe un alt port USB sau pe un alt calculator.

Cu prietenie,
Orange Helper