| meowlis a întrebat:

De ieri nu mai am semnal la telefon si mi se descarca repede bateria. Cu ce informatii ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de: "a murit"? Mergi cu e la un service. Poate e doar bateria veche si o schimbi.

| Eviix a răspuns:

Poate ai activat ceva : wifi, gps etc.

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Daca telefonul tau nu are semnal maxim el va incerca sa prinda semnal si atunci iti consuma bateria mai repede. cu semnalu depinde nu ma pricep dar zic sa il duci la un service.

| Andrei_Lascu_1996 a răspuns:

Pai pentru semnal poti incerca sa il opresti si sa-l pornesti. Pentru baterie incearca poate sa o tii la incarcat 24 de ore, ceva gen format...