| Catalin_Alexandru_2000 a întrebat:

Dețin un j5 2017 si l am scapat din mana iar ecranul s-a spart, el merge excepțional ca inainte fara nicio problemă doar ca e ecranul spart, întrebarea mea următoare este: duce telefonul sau trebuie sa îl repar neaparat?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Pfff...nu este strict necesar sa-l schimbi.Eu fiind o persoana foarte grijulie a 2-a zii l-as schimba, dar am si prietenii care nu prea dau importanta (atat timp cat le merge...), DAR probabil telefonul in timp se va misca din ce in ce mai greu (depinde de soc)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti place sa il privesti asa crapat nu-l duce la reparat.

| sierra1 a răspuns:

Tu decizi asta. Dacă ai bani de dat (câteva sute) schimbă-l, dacă nu, nu