| passarisMB a întrebat:

Salut, Doaresc si eu cateva sfaturi despre ce telefon imi pot cumpara pana in pretul de 900 lei.Eu de fapt il voi lua la abonament dar sa-mi fac o idee; vreau sa-mi spuneti din cunostinta de cauza de ce l-ati ales pe acela. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung galaxy s3 acum costa in jur de 13 milioane la liber iar pe abonament habar nu am dar cred totusi ca pe abonament ii mai ieftin de 900 lei.Te sfatuiesc sa sa mergi intr-un magazin de telefonie cum ar fi GERMANOS si te uiti si la telefon si la pretul acestuia SUCCES!

FUNDA!?!?

| passarisMB explică (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

La liber sa fie pana in 900 lei, dar eu il iau la abonament ca nu e buget(adica ceva de genul 20-30E)