| stefan123456789036 a întrebat:

Salut,doresc sa imi cumpar un iphone 6 mtk, merita sa dau bani pe el?

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, da merita! Marca iphone e mult mai bine cotata decat Samsung, e mult mai elegant si mai rezistent! E un mini calculator performant de buzunar!

| xr0sioRx a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Nu lua telefoane mtk, sunt aiurea, vrei sa ai iphone cu android sau ce? de banii aia iti iei 4s la mana a2-a care arata bine si stii ca e original sau s3.

| Resurrection a răspuns:

Mai bine iei galaxy s6, iphone-ul e doar numele de el. + ca ai multe inconveniente la el, si trebuie sa platesti pentru muzica, etc

| Celcareajuta a răspuns:

Merita! In momentul cand o sa il scoti din buzunar sa raspunzi la el, toti saracii te vor invidia pentru statutul tau financiar superior ce iti permite sa detii iphone 6...barbatii vor arunca cu bani in tine, iar femeile iti vor da virginitatea lor smug