| Gaby17A a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru telefon care sa stingă telefonul instant? Sau sa apara ecranul negru pana anais o combinatie de butoane?
La scoala la noi nu avem voie cu telefoanele aprinse si daca vede directorul ca sunt aprinse ni le ia. Va rog sa ma ajutați

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva

| CarcotasulVesel a răspuns:

Pune-l pe silent si taie-i ecranul (nu lasa sa se afiseze nimic)
altfel, daca apasa pe butonul de power, atunci nu ai ce sa ii faci, exista solutii cu combinatii de descuiere, NU de pornire

| Gaby17A explică (pentru CarcotasulVesel):

Cum adică

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Gaby17A):

Adica poti sa pui o combinatie pe ecran sa il descui, NU sa il pornesti

chestia e ca daca tot nu ai voie cu el pornit, si nici pe silentios nu poti sa il tii, atunci mai bine il inchizi de tot, ca alta solutie nu ai!