| dodoorin a întrebat:

Salut gasca TPU! Am si eu o intrebare: a folosit cineva serviciile cartelei Indygen? Si daca da, cum este semnalul si viteza la internet?

Mersi fain! Dorin

Răspuns Câştigător
| Simoonah a răspuns:

Daca Indygen apartine de Vodafone, atunci clar nu o sa se faca rabat la calitate!

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu am folosit, urmeaza sa primesc o cartela de la TPU, dar Indygen e o companie Vodafone, asa ca semnalul si viteza sunt identice cu cele ale cartelelor din compania mama.Cred eu.

| Varlan_Crina_1988 a răspuns:

Eu una nu am folosit niciodata o astfel de cartela, dar din cate am citit lumea are o parere buna despre serviciile lor happy... Oricum site-ul lor e foare foarte bine realizat. Nu m-am putut abtine sa nu evidentiez asta big grin.

| evamili a răspuns:

Stiu o prietena care are o astfel de cartela si este foarte multumita de semnal; de internet nu stiu foarte multe, cred ca depinde de ce telefon ai.