| Bujie007 a întrebat:

Salut guys! Am un LG Optimus One P500, si vreau sa-i instalez un nou ROM. I-am facut root, am pus pe SD Card un ROM, mi-am luat ROM Manager, apas pe ClockworkMod, aleg modelul de telefon, incepe download-ul, si la finalul download-ului imi cere permisiunea Superuser, ii dau Allow, si se blocheaza aplicatia. Imi da cu Force Close sau Wait. Am asteptat si 20 de minute, in zadar. Va rog, daca va pricepeti mai bine, ajutati-ma! Dau cu pace!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Teoretic daca e blocat ii dai force close, nu ai ce sa faci. Daca era, in 20 minute isi revenea. Dar, la p500 nu asa se pune recovery. Cu rom manager e cam nerecomandat.