| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut am si eu o problema. nu imi merge gamecih pe un galaxy gio, am root Deci am ROOT. intru in gamecih dau allow la superuser si dupa ramane "Please Wait..." dar ramane asa si dupa daca vreau sa ies se blocheaza telu merge greu si trebuie sa scot bateria

5 răspunsuri:
| cipri3 a răspuns:

Nu este acceptat telefonul tau de aceasta aplicatie sau procesorul este prea mic. FUNDA?

| FaraSperantaSEN explică (pentru cipri3):

Nu ca nu asta e problema... un pr are tel identic si ii merge

| cipri3 a răspuns:

Incearca sa-l formatezi, daca nu e rootat sa-l rootezi din nou si sa instalezi aplicatia, daca nu incearca game killer. Apropo la jocurile mmo si rpg nu merge gamecih

| Cosmin_Cristian_1985 a răspuns:

Imi ziceti si mie cum imi intalez root sau ce trebuie sa fac sa il am?

| FaraSperantaSEN explică (pentru Cosmin_Cristian_1985):

Pai daca vrei sa instalezi root pierzi garantia... da`mi un mesaj privat si iti explic acolo