| FaraSperantaSEN a întrebat:

Saluthappy am si eu o problema. nu imi merge gamecih pe un galaxy gio, am root Deci am ROOT. intru in gamecih dau allow la superuser si dupa ramane "Please Wait..." si nu se int nimic.

2 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Am avut un Gio, l-am dat. Nu mi-a placut deloc nu mergea cum trebuie, vroiam sa bag hack pentru Drag Racing nu mergea, se vedea naspa. Rootu facea probleme. Se bloca des si l-am dathee hee Singura solutie baga alt root! Si alt superuser, sau reinstall!

| FaraSperantaSEN explică (pentru greatLOL):

Cum bag alt roothappy si mie nu mi-a facut probleme deloc pana acum