| y0oAndr3y a întrebat:

Salut.ieri 16.03. 2014 mi-am activat o optiune la cosmote cu 10 euro 300 mb internet pe telefon si altele....
Cand incerc sa intr-u pe fb / mess / y.t / google imi apare ca nu am acces la internet.am verificat si cand dau sms imi apare ca am activata acea optiune cu internet pe telefon dar nu stiu de ce eu nu am inca acces.Tin sa precizez ca telefonul este Samsung galaxy mini 2 deci nu cred ca ar fi telefonul o problema, si sunt pe cosmote.

Cine ma poate ajuta va rog, dau funda happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| y0oAndr3y explică (pentru DespreTotPunctInfo):

Nu gasesc asa ceva sad

| Akel a răspuns:

Setări-Wireless şi reţea-Reţele mobile- Utilizare pachete de date. uite mai jos un link cu tutorial.
http://www.youtube.com/watch?v=uL3dbJFgEgo

Răspuns utilizator avertizat
| y0oAndr3y explică (pentru DespreTotPunctInfo):

Da 3G

| y0oAndr3y explică (pentru Akel):

Multumesc mult happy