| Warchild a întrebat:

Salut,
Ieri am fost la Vodafone si am cerut sim 4g, dupa o ora jumatate a fost activata, pe langa asta am primit cadou pe puncte o alta cartela reancarcabila cu 15 gb net si min in retea blablabla. Problema e ca sim pe abonament functioneaza pe 4g, dar a doua cartela nu vrea nici cum sa se conecteze la internet, desi o setez pentru datem obile. Oricum ma voi reintoarce la Vodafone, dar as vrea o parere sau solutie. Telefonul e 4g functioneaza pe canalul si frecventa Vodafone, dual sim.Multumesc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca a doua cartela este tot pe 4 G nu va functiona. La toate telefoanele 4 G al 2-lea slot este doar 3 G.

| Warchild explică (pentru Salontanul):

Multumesc

| Salontanul a răspuns (pentru Warchild):

Multumesc si eu!