| Anonim53220 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce abonamente/cartele si cat costa la digi? Pe sate este semnal bun?(eu stau in oras am antena deasupra capului)Vreau ca netul sa fie nelimitat sau macar sa primesc zilnic macar 1gb cum e la telekom.Cei de la telekom au probleme mari cu semnalul si imi cumpar telefon nou si as vrea sa ma bag pe digi.Mersi fain! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ca sa ai semnal bun depinde si de zona ta iar la cartele sunt acelasi preturi de 5, 6 euro ca si la celelalte.

| ziftode a răspuns:

Http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi
eu platesc 8lei pe luna (opt)
pe 3g ai 5GB pe luna, pe 4g (daca iti merge telefonul) ai 50GB pe luna (mai mut decat 30GB telekom si ii ai pe toti de la inceputul lunii, nu cu taraita, deci, daca iti trebuie mai mult odata, INCLUSIV SA IESI PE INTERNET DE PE CALCULATOR PRIN TELEFON, ii ai pe toti)
eu nu am avut lipsa de semnal nicaieri, nici nu ma prea duc la sate, dar am inteles ca exista roaming national (unde nu ai semnal se connecteaza la altii, Vodafone de exemplu)

| mont a răspuns:

In rural nu prea e semnal bun. La telekom acum e nelimitat la optiunea de 5 euro si la abonamente. La Digi e net nelimitat doar la abonamente si dupa x GB iti limiteaza viteza. O alta problema e ca Digi deseori merge prost si nu include sms-uri nationale.