| Emmy125 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un telefon pana in 700 de lei?
Ma intereseaza sa fie single sim, cu baterie cat mai buna si memorie cat mai mare. Nu ma intereseaza camera foto.

Răspuns Câştigător
| Vickyy a răspuns:

Samsung Galaxy J1- http://www.emag.ro/......DR2VZ3BBM/
sau
Samsung Galaxy J3- http://www.emag.ro/......D8DVZ3BBM/

| Emmy125 explică (pentru Vickyy):

La J1 ma gandeam si eu.
De Samsung Galaxy Ace 4 stii ceva? Daca il iau la mana a doua, bine pastrat.

| Vickyy a răspuns (pentru Emmy125):

Samsung Galaxy Ace 4 e destul de bun, din punctul meu de vedere. Matusa mea are acest model. Isi face treaba destul de bine, bateria are o autonomie rezonabila (daca il folosesti doar pentru apeluri si mesaje). Daca il iei la mana a doua, nu stiu daca este o idee foarte buna. El poate fi bine pastrat fizic, insa e posibil sa iti ruleze soft-ul mai greu.

| Emmy125 explică (pentru Vickyy):

L-am luat pe acesta la mana a doua. E foarte bine pastrat, bateria dureaza destul de mult chiar si Facebook si messenger si jocuri.

9 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

De ce vrei neaparat single sim?

| Inna2003 a răspuns:

...LLMBBM/mie mi-l place.