| Strepix a întrebat:

Salut! Vreau să cumpăr un telefon nou/second hand cu un buget de maximum 2500 sh și 3000 nou. Mă interesează o autonomie mare la baterie și o cameră foto destul de buna. Fără iPhone. Ce mi-ați recomanda?

7 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Ai aici un produs de top SH aproape neatins, cu 1000 de lei mai ieftin decat ca unul nou.
https://flip.ro/......lack/1375/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung a53 5G

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

1600 costa, nu are rost sa dai mai mulți bani pe un tel, de restul îți iei alte chestii happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.google.com/......Https?/url

Telefonul ideal

| Tedds a răspuns:

Salut! Scurt si la obiect: In bugetul ala iti recomand sa intri pe flip aici: https://bit.ly/3t03Rlv.
De ce? Pentru ca e singurul loc in care poti cumpara un telefon sh si sa stai fara nici o grija. Iti recomand un S22, il gasesti la 2700 ron pe link. Si multe alte variante, dar asta o recomand eu!