| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut, merge sa pun o folie de silicon peste un telefon spart? S20 ultra este spart pe laturi și fisura pe ecran linie
Am una de sticla dar întra praf pe sub ea.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu frate e țigănie, schimbi displayul mai întîi si pusa folie nouă. Altfel nu va functiona, dar daca i schimba displayul nu ai nevoie de folie, va functiona perfect.

| AnonimAnonim4321 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Displayul e 1300 lei iar sticla 450 lei ce rost are? Nu toată lumea are bani sa I dea instant am cerut o părere sa vad dacă merge

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AnonimAnonim4321):

Tot e mult si 450 lei sa i dai degeaba. Cumpăra ti alt telefon

| Frank51 a răspuns:

Dacă este spart prea tare nu stă bine folia.

| gabriel2004o a răspuns:

Pai nu mai are ce sa protejeze dacă e spart...
Aia e, strângi bani pentru un nou display