| Tlotre2 a întrebat:

Salut, mi-am achizitionat recent un Huawei u8650 sonic pe care am activata extraoptiunea webnwalk, am trimis mesaje la 961 mai multe numere si imi zicea ca nu se poate configura automat internetul si sa fac eu setarile singur, am facut apare aia sus ca merge netu` dar cand ma conectez la ceva nu merge. adica am incercat pe facebook. si zice Signing in..Please wait. si sta asa cam 5 minute. si dupa imi da eroare....si zice sa incerc din nou, ajutati-ma sa il fac dau FUNDA

1 răspuns:
| Assu53 a răspuns:

Salut happy nu iti vor merge setarile automate pentru ca la multe telefoane nu merg din pacate sad trebuie tu sa le faci manual, nu stiu cu exactitate cum iti apare tie acolo la setari, dar trebuie sa iti faci o conexiune noua cu : Apn : wnw
nume utilizator : wnw
parola : wnw
tip acces apn : default happy baftawinking