| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Salut, mi.am bagat 6 euro pe telekom pentru optiunea extra M, si am sunat la *100# si am dat pe 2 care era "reincarca/extinde valabilitatea, si am dat pe 2 care era reincarca contul tau, si am vazut ca pentru optiunea extra m trebuia sa dau pe 1 "beneficii cu optiune " am dat reincarcare acum cateva ore cand aveam optiunea activa.

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

N-am inteles exact ce problema ai. apeleaza *134# si vezi daca mai ai creditul. ca sa activezi extraoptiunea extra M ai nevoie de 6 euro si faci asa:
Apeleaza *100#, dai pe 3 "Extraoptiuni/Aplicatii/Nr Favorit", dai pe 1 "Optiuni voce", dai pe 1 "Extraoptiuni disponibile", dai pe 2 "EO Extra M" si de acolo o activezi.