| anovaloare a întrebat:

Mi-am cumparat de o saptamana un Samsung galaxy s2 plus iar de 2 zile bateria nu ma mai tine ca la inceput noaptea imi consuma 30-40% cand intru la baterie imi arata ca ecranu consuma 70% si e dat la luminozitate minima si sistemul SO 30%. Acum am inchis toate aplicatiile si tot la fel face l-am inchis si aveam 98% iar cand l-am deschis avea 95%. Stie cineva ce poate avea?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Da-i o resetare.Nu trebuie inchis, deschiderea consuma mult.