| AmN a întrebat:

Salut.Mi-am instalat emoji keyboard pentru Samsung galaxy, insa de exemplu daca vreau sa postez pe facebook la stare emoticoanele nu se transforma in emoticoane si nici in de ex. -se simte bine happy ....sau ma rog intelegeti voi big grin. Mersi de ajutor, dau fundita celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| stefan_5038 a răspuns:

Salut, trebuie sa iti setezi contul de facebook pe limba engleza si cand o sa faci o postare o sa ai un btuon cu emoticoane happy

| AmN explică (pentru stefan_5038):

Multumesc frumos! big grin