| Lala20 a întrebat:

Exista vreo sansa sa vad de pe Samsung Galaxy S3 Mini emoticoanele de pe Instagram/ Facebook? Pe Whatsapp imi merg, le vad si le pot trimite, de asemenea prin SMS (Hangouts), dar in alte aplicatii imi apar celebrele "blank squares". Mi-am instalat o tastatura emoji, acum pot sa pun si eu, de exemplu, pe Instagram intr-un comentariu emoticoane, dar cand le inserez tot patratele goale vad! Este din cauza sistemului de operare (Android 4.1)? Oricum, pot face ceva astfel incat sa vad si eu emoticoanele acelea? Mersi!

2 răspunsuri:
| Andreeac33 a răspuns:

Da, e din cauza sistemului de operare, dar incearca sa instalezi si alta aplicatie de emoji.

| Ariana3lalala a răspuns:

Poti incerca Emoji font for Galaxy S3