| Costel9695 a întrebat:

Mi-am luat o husă de protecţie pentru un Huawei P30 Pro doar că nu ştiu pentru ce e păţrăţelul acela decupat. Am lăsat un link cu imaginea mai jos.
Dau fundă.
https://imgur.com/0yIiduU

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Este folie.
Eu cred ca este blitz-ul de la camera frontala; pentru ca led-ul de la notificari poate sa fie acoperit de folie.

| Costel9695 explică (pentru anonimg):

Nu e niciun blitz

| anonimg a răspuns:

Fa un test: activeaza camera frontala si apoi blitz-ul acesteia.

| cfrtobias a răspuns:

Cauta de unde ai luat, acolo cum e in poza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O greșeală de-a chinezilor... returneaz-o sau cere sa ți-o înlocuiască.

| Balalau95 a răspuns:

E posibil ca acolo sa fie un senzor de temperatura sau ceva asemanator, S8-ul meu are, si de umiditate

| Romanul1985 a răspuns:

Ori difuzorul ori senzorul de lumina si proximitate

| AdrianALT a răspuns:

Probabil acolo este microfonul sau difuzoarele si este lasat un spatiu pentru a se putea auzii cand vorbesti la telefon, sau in cazul difuzorului, sa auzi sunetul.

| Costel9695 explică (pentru AdrianALT):

Difuzorul este în interiorul ecranului, nu se află acolo

| AdrianALT a răspuns (pentru Costel9695):

Atunci posibil microfonul.