| papusasanduta a întrebat:

Salut mi-am procurat un Nokia lumia 520 si mi-am descarcat citeva aplicatii gen Dictionar EN-RO nu m-am folosit inca de ele dar as vrea sa stiu daca atunci cind le folosesti iti ia bani de pe cont, eu nu ma pricep deloc in asta) Fundita.

2 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Ce bani sa iti ia, pur si simplu nu iti ia nimic.Iar unde ai facut tu cont sa descarci aplicatii, ala nu e cont bancar, ci cont de date, adica poti sa descarci ce vrei gratis

| andrw1929 a răspuns:

Nu,nu iti i-a bani!
Toate cele bune!